Rondje West Brabant en Orgelmuseum Danssant

Om 09:15 wordt u ontvangen in De gouden Leeuw (Terheijden) met koffie en gebak. Hierna gaan we met de bus, en een gids een rondrit maken door de westhoek van Brabant. Het gebied waar Frans Bauer woont.

De gids neemt u mee naar de basiliek in Oudenbosch voor een korte stop, om deze bijzondere kerk, waar Frans Bauer getrouwd is, te bekijken. We rijden verder naar Fijnaart, en komen langs het woonhuis, ouderlijk huis, en de favoriete chinees van Frans Bauer. Met een beetje geluk zien we Frans zelf ook nog even.

Verder komen we langs gebieden waar vlas en suikerbieten worden verbouwd en rijden we langs typische dijkdorpen weer richting Terheijden.

 

 

Om 12:00 komen we weer terug in De Gouden Leeuw, waar een koffietafel met kroket voor u klaar staat.

Om 13:00 vertrekken we naar Hilvarenbeek, waar u een gezellige middag gaat doorbrengen in Orgelmusem Danssant.

U wordt ontvangen met koffie/thee met cake. Daarna volgt een humoristische rondleiding. Rustig zittend gaat u een rondreis maken door de tijd. In een cabaretachtige sfeer hoort u alles over de geschiedenis van de draaiorgels uit de tijd dat het woord onthaasten nog uitgevonden moest worden.

Er wordt u verteld wat voor werk er achter de kleurige façades schuil gaat en hoe de muziek met "boeken" gemaakt wordt. In de pauze krijgt u een drankje en is er gelegenheid voor een dansje. In de sfeer die bepaald wordt door prachtige orgels, mahonie, kristal, en spiegels beleeft u een geweldige middag.

 

Na het Orgelmusseum Danssant

keren we nog 1 keer terug naar

De Gouden Leeuw

om de dag af te sluiten met een diner.

Prijs: €64,50

Dit is incl:

Busreis met koffie/thee en Brownie

Koffie/thee met gebak (Gouden Leeuw)

 Rondrit i.l.v. een gids

  Koffietafel met kroket (Gouden Leeuw)

Orgelmuseum danssant met koffie/thee+cake en drankje

Diner (exclusief drankjes)

U betaald bij ons geen reserveringskosten, en kunt tot 1 maand voor de dagtocht kosteloos annuleren. Met uitzondering de voor u gereserveerde plaatsen, tickets e.d. Zie hiervoor onze algemene reisvoorwaarden.

 

Al onze dagtochten gaan door bij een minimum van 30 deelnemers

Opstaplocaties:

Zaterdag 01-08-2020

Zondag 02-08-2020

05:45 Roelofarendsveen Watertoren

05:55 Oude Wetering van Alkemadelaan bushalte Bruggestraat

06:15 Lisse Oranjelaan bushalte Nassaupark

06:25 Sassenheim Parklaan bushalte Raadhuis

06:35 Voorhout Jacoba van Beierenstraat bushalte Gemeentehuis

06:50 Leiden Rhijnhofweg 24

07:05 Den Haag Prinsessegracht 4

07:25 Lozerlaan RR 4

07:30 Hengelolaan bushalte Landzijde

07:35 Lozerlaan bushalte Melisstokelaan

07:40 Lozerlaan bushalte Erasmusweg

08:10 Rotterdam CS Conradstraat

08:30 Rotterdam Zuidplein

 

 

 

Zaterdag 01-08-2020 Rondje Westbrabant met Orgelmuseum Danssant

64,50 €

  • Beschikbaar

Zondag 02-08-2020 Rondje WestBrabant met Orgelmuseum Danssant

64,50 €

  • Beschikbaar